Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan töröljem azt a vírus,...

Hogyan töröljem azt a vírus, ami msn-en jött?

Figyelt kérdés

egyik barátnőm küldte el én hülye meg rákattintottam.. most belépek és 5 perc után az ablak akivel beszélek lezárul-kinyílik-lezárul.. és többen is írtak h vírusokat küldözgetek nekik..

PLÍZ HELP!!!


2010. febr. 24. 17:18
 1/8 A kérdező kommentje:

most láttam egy választ, hogy elég jelszót változtatni.

azt hol lehet? msnen vagy a live.com-on?

2010. febr. 24. 17:19
 2/8 A kérdező kommentje:

ez mégse működött..

micsináljak?

2010. febr. 24. 17:24
 3/8 anonim válasza:

felmész hotmailre, vagy oda, amilyen a címed, és megváltoztatod a jelszavadat.

én is ezt tettem, és helyre jött, nem küldözgettem tovább, mivel az a hely, ahonnan a vírust küldték a nevemen, nem tudott belépni a jelszavammal.

2010. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
megváltoztattam de nem segített..
2010. febr. 24. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Vírusirtás.... De miért kell msn-t használni? Számtalan ugyan azt a célt szolgáló, sokkal biztonságosabb megoldás van.Akár windfos alatt is.
2010. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apropó... elfelejtettem... Ha a gépedre települt már és a jelenlegi víruskeresőd nem észlelte illetve nem találja, akkor most futtass online keresőt ( AVG, Panda, Nod, Kaspersky, stb)De érdemes lenne akkor valami normális antivírus programot használni, ha ragaszkodsz az msn-hez...
2010. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Osszátok ám itt egymásnak a hülyeségeket hogy jelszócserével megoldódik istenem.....


Malwarebytes nevű progit szedd le, frissítsd, csökkentett módban futtass egy full scan-t

2010. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok lehetőség adott (érdemes az első 50 találatot átnézni):


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=virus+msn&sb..

2010. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!