Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezen az oldalon le lehet...

Ezen az oldalon le lehet követni valakinek az IP címét egy kérdés által?

Figyelt kérdés
Kérdeztem egy nagyon nagy hülyeséget amit megbántam...Erre egy fickó oda írta, hogy feljelentett, meg, hogy lenyomozta az IP-met. Most ezt el kéne hogy higgyem? Tegnap történt, azóta semmilyen rendőrség nem jött ki. Csak kamuzott, vagy időbe telik? Nagyon megijedtem :/
2015. máj. 16. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az üzemeltető látja az IP-det, egyes felhasználók nem. Az illetőt ha jelented, akkor szépen kivágják.
2015. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Inkább nem jelentem, mert tényleg elég nagy hülyeséget kérdeztem és épphogy nem vágtak ki engem....


Köszi a választ!

2015. máj. 16. 11:11
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor semmilyen módon nem lehet innen lenyomozni, ugye?
2015. máj. 16. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem. Adatvédelmi törvények vannak, a szolgáltató köteles bizalmasan kezelni, még a rendőrségnek is csak végzéssel adhatja ki, egy mezei felhasználónak meg sehogy. Más módon pedig nem lehet hozzájutni.
2015. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor csak kamuzott.... Szépen felidegeltem magam rajta :S

Na mindegy, köszönöm szépen a választ :)

2015. máj. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!