Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookon belehet állítani...

Facebookon belehet állítani valahogy, hogy csak néhány ismerősöm tudja lájkolni a képeimet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. Egyes embereket beállíthatsz "csak" ismerősnek, nem pedig barátnak!


Utána csak annyit kell tenned, hogy a fotóalbumaidat átállítod, hogy csak a barátaid lássák, és ekkor a sima ismerősök már nem fogják.

2015. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oké, meg is néztem. Nyisd meg az albumodat és a szerkesztés menüben van ilyen beállítás, hogy "Barátok, kivéve ismerősök"

Az idővonaladra kirakott dolgokat meg úgy tudod szabályozni, hogy a biztonsági beállításokban átállítod ki láthassa a posztjaid.

2015. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ezt hol találom meg pontosan? Akárhol nézem, nekem nincs ilyen.
2015. máj. 21. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

A sima ismerősnek állítást akkor tudod megcsinálni ha a nem kedvelt barát profilját nézed. Ott mutatja a facebook, hogy barátok vagytok egy pipával. Na oda kattints és ott át tudod állítani ismerősre.


A fotóalbumnál pedig csak nyisd meg a fotóalbumot és kattints a szerkesztés gombra.

2015. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Láthatja az a bizonyos személy,csak ne tudja lájkolni
2015. máj. 24. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!