Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusvédő programok? Esetleg...

Vírusvédő programok? Esetleg Spyware?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Avastot használok antivírusnak, mellé Spyware terminátor és Malwarebytes, plusz advanced systemcare. Nem nagyon van gondom vírussal, persze nem is nyitogatok meg minden sz*rt meg töltök le minden random dolgot :)
2015. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam AVG van fönt. és Malwarebytes Anti Malware.

Utóbbit csak vizsgálatra használom mivel sokmindent blokkol amire szügségem van. Állandó védelemre AVG + böngésző bővítményeként AdBLock

2015. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A vírust irtani szokták nem védeni. Én személy szerint Panda párti vagyok
2015. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 belapus ***** válasza:

Ingyenes vírusirtók:

360 Internet Security,

Ad-Aware Free Antivirus+,

Avast,

AVG,

Avira Free,

Bitdefender Free,

Comodo AV vagy IS - ez utóbbi tűzfalat is tartalmaz,

Microsoft Security Essentials ( Windows 8 esetében már a Defender része ),

Panda Cloud.

( A 360 Internet Security most éppen feketelistára került, mert más beállításokkal adta a tesztelőknek, mint a felhasználóknak. )


Fizetős vírusirtók:

Kaspersky,

Norton,

F-Secure,

ESET NOD32 vagy SS8 (ez utóbbi a tűzfalas),

G Data,

McAfee,

Outpost Security Suite,

+ az ingyeneseknek is van fizetős változata (MSE kivétel).


Van néhány AV, amelyeket magazinos kóddal ingyenesen lehet megújítani havonta.

Az AV mellé javaslom a Malwarebytes telepítését.A fizetős állandó védelmet nyújt, az ingyenest időnként - az adatbázis frissítése után - le kell futtatni.

Szintén nem kell fizetni az Emsisoft Emergency Kit programért, de ezt is utólag futtathatod.

Az ingyenesek közül a Spyware Terminator és a SpyBot Search & Destroy nyújt állandó védelmet.( Egyes vélemények szerint, már nem érik el azt a szintet, amit régebben. )

Néha jól jöhet - különösen, ha valamilyen reklámprogram került a gépre - az AdwCleaner.

A Sandboxie segítségével egyfajta virtuális környezetben tudsz böngészni.Bezáráskor eldöntheted megmaradjanak-e a változások vagy törlődjenek ( az esetleges fertőzésekkel együtt ).

Hasonló hozzá a Returnil System Safe ( a free tartalmaz anti-malware és anti-spyware modult is ) és a Toolwiz Time Freeze.

Ez utóbbi kettő magát a rendszert védi meg a változásoktól.Ha nem akarod a módosításokat, rendszer-újraindítás során törlődnek.

2015. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én Avastot használok vírusirtónak és ZoneAlarmot tűzfalnak.


Az Avast nálam 6 év alatt egyszer engedett csak át vírust, de ott is jelzett, csak épp törölni nem tudta. Én szeretem, bár mostanában elég sok felugró sz@rt dob ki, amiben a saját szolgáltatásaikat reklámozzák.


A ZoneAlarm-ot én azért szeretem mert minden olyanra jelez, amit nem közvetlenül én indítottam. Egy torrentről szedett program internetre akar kapcsolódni? A tűzfal egyből jelez.


Mellette még AdBlocker és Web Of Trust bővítmény a böngészőben. Utóbbi azért hasznos, mert már az előtt jelzi a gyanús vagy veszélyes oldalakat, hogy rákattintanék.

2015. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
AVG nem ingyenes, egy ideig tudod használni, sőt még utána is ... de kérdés mennyire véd.
2015. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rumola ***** válasza:
bírom,hogy annyi féle biztonsági dologgal védik a gépeket,mintha a NASA gépe volna....sok szemét csak fogja a gépet. Win7 töl kezdve a gyári tüzfal már jó. Egy Panda és 2-3 hetente az Eset online irtóját lefuttatva. Semmi gond nem lehet, hacsak nem nyomkodsz meggondolatlanul. De az ellen meg semmi nem véd
2015. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike mindenki.AVG-vagyok fizetős.
2015. júl. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!