Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Steam lopásért lehet rendőrség...

Váradi Pétere kérdése:

Steam lopásért lehet rendőrségi ügy? El cseréltuk az accot teljesen tisztességesen nekem az accon volt pár cucc és mondta vissza adja amint lehet cserélni nem adta vissza 3 hónap utan en irtam a vacnak vissza adta rajta: 150 euros skin.

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 11:13
 1/7 Tengor ***** válasza:
Az account csere illegális. Olyan, mint ha fel akarnál jelenteni valakit, mert megcsúsztál a lépcsőjén, miközben éppen kirámoltad. (mondjuk erre pont volt már példa...)
2015. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor ha most fel akar jelenteni akkor ki röhögik vagy nem foglalkoznak vele ugye?
2015. máj. 22. 13:18
 3/7 Tengor ***** válasza:
Nem foglalkoznak vele. Maximum a Steam, bár mivel illegális tevékenység miatt lett a probléma, lehet, hogy mindkettőtöket bannolnak, aztán annyi.
2015. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a választ ! :)
2015. máj. 22. 14:54
 5/7 A kérdező kommentje:
A bank kártya ja hozzá volt addva de nem vásárolt am róla meg nem is tudok attól se lehet ?
2015. máj. 22. 16:42
 6/7 Tengor ***** válasza:
A bankkártya már sokkal komolyabb dolog. Már az elég, hogy csak megpróbálsz vásárolni vele, még nem is kell, hogy sikerüljön. Azzal csúnyán megjárhatod.
2015. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem akartam tola vasarolni az auotmatikusan meg valzozik a kod
2015. máj. 23. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!