Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha veszek egy eset nod 32...

Ha veszek egy eset nod 32 legújabb vírusirtót, le kell-e törölni a már fent levőt? Nem fogja esetleg frissíteni a régit?

Figyelt kérdés
Van egy ESET NOD 32 5-ös vírusírtóm, újabban kiírja, hogy nem tud frissíteni. Kiírja, hogy nem lehet frissíteni, mert másfél év után elkezdte, hogy nem érvényes a felhasználónév és a jelszó. Kérdésem még, hogy mennyibe kerülne egy ESET NOD 32 8-as?

2015. máj. 24. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ha veszek egy eset nod 32 legújabb vírusirtót, le kell-e törölni a már fent levőt? Nem fogja esetleg frissíteni a régit?"


nem tudom hogy van-e átjárás a verziók között pl.: 5-ről 8-asra


de nekem 8-as van fent, és mikkor ahhoz érkezett egy kis frissítés, akkor tudtam az alkalmazást frissíteni


szerintem mivel 5-ösöd van, szerintem töröld le, de megpróbálhatod a frissítést is


" Kérdésem még, hogy mennyibe kerülne egy ESET NOD 32 8-as?"


[link]


Számítógépek száma: 1


Az új licenc összesen ennyi darab számítógépre lesz érvényes.


Időtartam: 1 év


Kedvezmény: nincs


Ár:


14 214 Ft (11 192 Ft + 27% ÁFA)


választhatsz ott sok közül hogy neked mi a megfelelő

2015. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:

Az ESET bizonyos esetekben ad 50 %-os kedvezményt.


[link]


Ha a családban van valaki, aki jogosult lehet valamelyikre, a számla az ő nevére készülhet, de a kapcsolattartó te lehetsz.

Telepíthető a korábbi verzióra:


[link]


Amennyiben van kedved és időd, ingyenesen is használható, de akkor rendszeresen módosítani kell a felhasználónév jelszó párost.Az sg oldalán elérhetőek.

2015. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!