Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Gmail.com fiókomba a saját...

Gmail.com fiókomba a saját IP-ről dokumentálva de a számítógép előzményei között nem megtalálva gépkezelést be tud e lépni valaki úgy, hogy a kétlépcsős azonosítás is érvényben van?

Figyelt kérdés
Egyedül lakom, ergo nem garázdálkodott fizikálisan a gépem előtt ülve senki. A jelszóm nem hagytam el sehol, nem egyezik senkijével, és sms se jött, hogy piszkálnák a fiókot, mégis az éjszaka közepén van egy bejelentkezés tőlem, holott a telefonba sincs bejelentkezve a gmail.

2015. máj. 26. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:

"Egyedül lakom, ergo nem garázdálkodott fizikálisan a gépem előtt ülve senki."


Hogy következik az előbbiből az utóbbi?

2015. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

pl: nem az asszony/ember csekkolja a fiókom és törli ki a böngészési előzményeket :)

erre akartam utalni :)

2015. máj. 26. 11:54
 3/9 anonim ***** válasza:

"holott a telefonba sincs bejelentkezve a gmail"


Ezt magyarázd meg. Kikapcsolva tartod a telefont? Ki se lehet lépni belőle, szolgáltatásként mindig fut.

2015. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

T. második válaszoló: ez így nem igaz, nem ilyen a telefonom.

Nincs benne beállítva, ha belépek, belép, ha kiléptetem, kilép.

2015. máj. 26. 12:01
 5/9 Tengor ***** válasza:
Milyen telefon?
2015. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

régi fajta, nem automatikus a belépése.


ezért írtam le, hogy kizárt, hogy a telefon lépkedne be, az új jelszóm se tudja.

2015. máj. 26. 12:30
 7/9 A kérdező kommentje:
ha már minden kérdés elhangzott, várom szeretettel a választ is :)
2015. máj. 26. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak számomra totál érthetetlen a kérdés?
2015. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rövidítsek?

Saját Ip-ről jelzi ki a Gmail, hogy hajnali 2-kor fióktevékenység volt, miközbe aludtam.-

(az összes többi a fölös körök megspórolása volt, pl: biztos a telód, biztos kukat utánad a párod)

2015. máj. 29. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!