Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy Lenovo T60 as laptopom...

Van egy Lenovo T60 as laptopom amin egy 2007 es bios fut A sebessége egy kicsit korlátozott. Van értelme a bios frissítésnek lessz hatással a teljesítményre?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy korlátozott?
2015. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bios frissítése nem befolyásolja a gép sebességét. Ha nincs hiba, csak lassú, akkor semmi értelme, ugyanolyan marad.
2015. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10 perc az egész, úgyhogy megéri próbálkozni. Csodát ne várj, de elképzelhető, hogy kis eséllyel lesz valami javulás (mittudom én, mondjuk kevésbé fog throttlingolni az órajel).


Egyébként egy újratelepítés, meg a hűtési rendszer újrapasztázása hővezető pasztával többet segítene. Ha kevesebb mint 2 GB ram van benne, akkor lehet olcsón bővíteni, illetve a processzort is lehet olcsón erősebbre cserélni, ha nincs beforrasztva.

2015. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A prcim CPU típusa Mobile DualCore Intel Core Duo T2500, 2000 MHz (12 x 167) a memória 2 gb de ígyse az igazi.
2015. máj. 30. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát lassan 10 éves a konstrukció. Hűtést újrapasztázni, teljesen lecsupaszított 32 bites XP vagy Win 7 telepítés rá.

Szerintem olyan 1000-5000Ft közt vannak hozzá procik (Jófogás, Hardverapró), de nem tudom milyen megy bele és hogy érdemes-e cserélni. RAMot is lehetne egy fél/egy gigás modullal bővíteni.


Ennél többet nem lehet vele kezdeni.

2015. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kis Thinkpadom x61-es, 2 GB a memória, van rajta MSOffice és rendben működik. Windows7 az operációs rendszere.

[link]

2015. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy poros, ha nem ez okozza a lassulást, akkor cserélj processzort, ha találsz bele valót.

Biost csak akkor szabad frissíteni, ha indokolt, pl egy újabb processzor megköveteli a frissebb verziót.

2015. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!