Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusírtót ajánlotok...

Milyen vírusírtót ajánlotok "gamer" pc-re, ami kevés memóriát eszik?

Figyelt kérdés
Eddig nerm használtam vírusírtót, de úgy döntöttem felteszek egyet a biztonság kedvéért. Olyan kéne aminek van valós idejű védelme, de nem eszik sok memóriát, esetleg ki lehet kapcsolni, ha mondjuk játszok, vagy épp nem kell.

2015. jún. 1. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Eddig nem használtam vírusirtót.

Eddig olvastam.

2015. jún. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belapus ***** válasza:

Esetleg MSE.

Elvileg mindegyiket ki tudod kapcsolni.De minek kikapcsolni, telepíteni, ha úgy sem akarod használni ?

Némelyikben - lehet akár az összesben, nem néztem utána - van játékos üzemmód.Ez a legtöbb esetben annyit jelent, nincsenek felugró figyelmeztetések, amikor ebben a módban fut az AV.

2015. jún. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg "gamer pc" lenne, akkor annak egyik vírusirtó se okozna gondot.
2015. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Panda Free Antivirus 2015 nem terhelte a gépemet
2015. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Brenya ***** válasza:
Én ezt használom évek óta(el van a háttérben még gyengébb gépen se lehet észrevenni csak ha riaszt), van játékos üzemmódja(automatikusan). Igaz egy újságot(pc-és)veszek havonta(2000 ft,mivel szeretek olvasni is) abban van havi kód hozzá(de a neten lehet találni ingyenes kódot is. A próba verzióval 30 napig ingyen tesztelheted(az első telepítés után elindít egy ellenőrzést de ha akarod megszakíthatod). Van online futtatható változata is.: [link]
2015. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Avastot használok, nem vettem észre hogy lassította volna a gépem.
2015. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!