Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tüntessem el a felugró...

Hogy tüntessem el a felugró és kéretlen reklámokat a böngészőmből?

Figyelt kérdés
Chrome-ot használok, van Adblock Plus-om, tegnap már lefuttattam egy vírusírtást Smart Securityben, Malwarebythesben és használtam a CCleanert is, kitöröltem a maguktól feltelpült kéretlen alkalmazásokat, de hiába, mert még így is, ha bármire kattintok, reklámoldalak jelennek meg. És minden weboldal tele van reklámokkal, ott is, ahol prémium tagság miatt nem kéne, hogy lássam azokat.

2015. jún. 6. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van adblock plus-od, jól be is van állítva, és mégis ez van, akkor valószínűleg kívülről érkezik az áldás, azaz vírus van a gépeden. Ha a vírusirtók nem fogják meg, akkor a rendszer újratelepítése a leghatékonyabb megoldás.
2015. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hitmanpro (beállításokban aktiváld a Free License-t (30 nap))


[link]


ez is segíthet

2015. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
AdwCleaner. Mindenkinek rágom a fülét, hogy próbálja ki, aztán hónapok múlva lelkendeznek, hogy megjavult tőle a gépük, pedig már mindent kipróbáltak.
2015. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!