Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elfelejtettem régi freemail-em...

V3en0om kérdése:

Elfelejtettem régi freemail-em jelszavát, hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy elfelejtettem a freemail-em jelszavát, de fontos e-mail-ek érkeznek rá és valahogy be kellene lépnem. Valaki valami ötlet, hogy hogyan tudnám megcsinálni? Van rajta jelszó emlékeztető kérdés, de amik arra lehetséges válaszok lennénk nem jók. :/ És már sokkal több nap telt el 90-nél, de a fiók még mindig meg van és nem tudok azzal az addressel újat regisztrálni..:/ Lehetséges lenne valamilyen megoldás?

2015. jún. 6. 09:34
 1/2 anonim válasza:

Sjnos nem. Valahova nem.irtad fol? En ket hete keresem a etlimet. Ugyanigy jartam mint te.

vagy irni kell a szolgaltatonak valami freemailes kozponi cimre egy szivhez szolo levelet es a szemelyes iratqiddal stb. Befaradni ha hajlandok szoba allni veled.

vagy keresel egy hackert aki feltori neked a sajat postafiokod:-) (persze penzert).

Ha valahogy megis megoldod ird meg itt kerlek (a cetlimet valoszinu kidobtam:-(((.

2015. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy mekkora hulladék ez a Freemail, azt szó el nem mondhatja. Nem tudom felfogni, hogy használhatja még bárki is. A nővéremnek 5 évi levelezése tűnt el egyik napról a másikra, a supportnak meg annyi volt a válasza, hogy sajnáljuk, de ingyenes szolgáltatás, ez van.
2015. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!