Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet kitörölni egy...

Hogy lehet kitörölni egy kártevőt?

Figyelt kérdés

A próbaként telepített Win10-en is napi rendszerességgel és váratlanul bejön egy vigyorgó szmájli, és kiírja, hogy minden munkafolyamatot elment majd újraindul a rendszer. Ilyen volt a Win 8-on is, azzal kapcsolatban írta itt valaki, hogy azt ki kell törölni, de nem tudom hogyan.

Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm!


A Win10 nagyon tetszik, mert nagyon gyors lett.



2015. jún. 7. 08:25
1 2
 1/13 Tengor ***** válasza:
Vírusirtóval.
2015. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az AVG free-t használom, de nem talált semmit.
2015. jún. 7. 09:06
 3/13 Tengor ***** válasza:
Csökkentett módban csinálod?
2015. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, normálban.
2015. jún. 7. 09:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Malvarebytes Anti-Malvare progit, már az ingyenes változata is segítHET!
2015. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom, most a pró verziót is ráeresztettem az AVG-ből, ha nem találja, kipróbálom.
2015. jún. 7. 09:14
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát az AVG pro sem találta, nagyon jó. Muszáj lesz nehéz fegyverzetet beszerezni.
2015. jún. 7. 09:23
 8/13 anonim ***** válasza:

ha már megvan a baj akkor ritkán segít a telepítet vírusírtó

próbáld online vírus scan leszedni

esetnek van ilyen

2015. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

vagy, Malwarebytes!

[link]

2015. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, a Malwarebytes-t is letöltöttem, de első körben nem talált semmit. Sőt az ESET Online Scan sem! Nem értem én ezt. Megnéztem, hogy annak idején a Win8-al mit használtam 2013-ban ..., ott az Avast megtalálta első szóra.

Ez pedig ugyanolyan stílusú vacakság, pár másodpercben összegyűjti az adatokat, majd újraindulás után mindent visszaállít, még a folyamatban lévő online levelet is! Világoskék háttérrel, egy fehér szmájli pofa.

2015. jún. 7. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!