Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mennyire megbízható most az...

Mennyire megbízható most az Avast?

Figyelt kérdés
Böngészés, YouTube, illetve nCore film letöltések az, amit használok legfőképp. Olyan vírusokat, kártevőket, amik ezekből jöhetnek, kiszűri?

2015. jún. 8. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

a legveszélyesebb a böngészés, olyan oldalokról letöltés amit nem ismersz..

illetve nCore -on is lehet pár vírusos dolog, de nem film.

2015. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én avast-ot használok nekem eddig bejött. És nem csak akkor riaszt amikor te töltesz le valamit és valami nem stimmel. Én pl amikor olvastam a híreket, akkor feljött hogy a google chrome xy-t akart letölteni, amely ilyen-olyan férget tartalmaz, és blokkolta.


Meg kell hagyni ahhoz képest hogy ingyenes elég jól teszi a dolgát. Annyi hátránya van, hogy indításkor kicsit lefogja a gépet.

2015. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 donfetibo ***** válasza:
Én már pár éve az Avastot használom és nem mondhatok rá semmi rosszat, ami nagyon jó opció benne, hogy be lehet állítani, hogy mindjárt bootolásnál kontrollálja le a gépet és akkor hamarabb talál vírust, én ezt havonta egyszer rá futtatom a gépre!!! Ja és ha be regisztrálod akkor 1 évre teljes Avast kapsz!!!☺☻
2015. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 3-4 éve használok Avast-ot, teljesen jól teszi a dolgát. Folyamatosan véd, blokkol minden kártékony weboldalt, volt amikor csatlakoztattam a pendrive-om és egyből blokkolt 2 trójait a dokumentumok között. Fontos hogy ha felajánlja a program a frissítést akkor frissítsd! (nem tart sokáig)
2015. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SP4C3 ***** válasza:

Van peer2peer védelme (torrent). Szűri bizony. Csak be kell állítani, hogy a pup-okat (Potenciálisan nem kívánatos programok).

Avast! ból NE a legújabbakat használd, hanem 7-es, 8-as esetleg 9-es verziót.

2015. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

.megvéd. mi más kell?


Tehét nagyon jó

2020. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!