Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a gépem baja?

Mi lehet a gépem baja?

Figyelt kérdés
A gépem pár napja nagyon lelassult.Egy pár napig nem volt vírusírtóm,de most a Kaspersky 2010-es próbaverziója van fent.Elvégeztem a víruskeresést,nem talált semmit.A frissítés is rendben van.De a gép mégis lassú maradt.Magához a géphez nem nyúltam,új programot sem tettem rá.1-2 filmet letöltöttem,de a Kaspersky abban sem talált semmit.Van a mobilomhoz program a gépen,de azt sem nyitja meg.Ha letörlöm,és újratelepítem,akkor a telepítés során telepítési hibát ír ki.De gyári lemez,és eddig jó volt.Valaki tudna segíteni,hogy mi lehet a baj?
2010. febr. 28. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a Rendszer-visszaállitást és úgy futtasd le a Kasperskyt. Nem írtad, hogy ez melyik Windows? XP-ben: Startmenű/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer-visszaállítás. Bal oldalon alul a kék szövegre katt, megnyilik az Ablak, vedd ki a pipát a Figyelésnél, Alkalmaz, OK. Tiltakozni fog, de határozott YES. Indítsd újra a gépet Csökkentett módban (amíg fekete a monitor, F8-at nyomogasd) és ereszd rá a Kasperskyt. Meg fogja találni, sajnos a Rundll hajlamos a fertőzést is visszaállitani. Ha megvan a dög (rotkit lehet), rakasd karanténba, aztán újrainditás és kapcsold vissza a Rendszer-visszaállítást.
2010. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egypár napig nem volt vírusirtód? Akkor bármi bejuthatott, főleg ha Windows tűzfalat használsz...
2010. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!