Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem látom a felhasználó...

Miért nem látom a felhasználó fiókokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elég érdekes problémával szembesültem. Most az alap rendszergazdai fiókon vagyok. A gépen windows xp fut, és a rendszeradatok a következők: Blue byte xp, 1,8 GHZ és 1 Gb ram. Tudom nem a legújabb modell, de eddig jól szuperált. A gépen két rendszergazdai és két felhasználó fiók van engedélyezve. Ezeket minden további nélkül el lehet érni, valamint a fájlokhoz hozzáférni. Viszont most az egyiket törölni szeretném, de a Vezérlő pultból nem érem el őket, illetve hiába kattintok rá, meg se jelenik. Próbálkoztam a másik rendszergazdával ott sem, próbáltam sima futtatással, nem megy. Csökkent módot sem tudok elérni. Ez vajon miért lehet? Tudtok esetleg tanácsot adni? Előre is köszönöm!



2015. jún. 12. 15:12
 1/2 Brenya ***** válasza:
Szerintem sérült a win(ha megvan a telepítő lemez próbáld meg frissíteni róla).
2015. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kizárt, de most fontos lenne tényleg ezt megoldani, azért köszönöm!
2015. jún. 12. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!