Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Virusos a gépem? Avastot...

Virusos a gépem? Avastot használok, de az sem tisztitja ki.

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok? Más virusirtó? Az kitisztitaná?
2010. febr. 28. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban próbáltad ?
2010. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, probáltam. Jelezte, hogy talált virust, ki is törölte, méghozzá a maxthon-om volt virusos. Utána letöltöttem az opera-t, most azt használom. De még mindig virusos, mert nagyon lassú, nem ismerek rá. Amig bekapcsol kb 10 perc, ha nem több.

Köszi a választ.

2010. febr. 28. 20:56
 3/17 anonim ***** válasza:
Rakjál fel AVG-t, ha végzett, akkor utána telepíts fel Kaspersky-t - ezek általában megoldják a problémát.
2010. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
inkább spybot és nod
2010. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Tudom, hogy pofátlanság, de nem tudnál nekem segiteni? E-mail-en keresztül pl vagy msn-en?

Kérlek és nagyon köszönöm a választ.

2010. febr. 28. 21:19
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem találok semmi RSIT! Lehet béna vagyok, ne haragudj.

Nem tudnál e-mail-en vagy skype-on vagy msn-en segiteni. Sokkal könnyebb lenne. Nagyon megköszönném.

2010. febr. 28. 21:55
 7/17 anonim ***** válasza:
Mikkor be vagy jelenkezve ide ,lathatod hogy oda tettem az RSIT rol a linket,nemkell mast csinalnod csak raklikelsz a linkre es rogton lent van a geppeden,letoltodd,,sajnos ijesmit nemlehet csinalni se E-mailba se skypen,mer nekem ezt a logot at kell vizsgalnom es igy nekem komplikalt dolog,,ezert irtam hogy menj at terminal forumra es tedd oda a logot,,
2010. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15 napig használhatod [link]
2010. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Utolsó előtti: bocsi, én voltam hülye, félrenéztem. Letöltöttem és regisztráltam a terminal forum-ra.
2010. febr. 28. 22:35
 10/17 anonim ***** válasza:

Nincsen mitt,igen tedd oda az RSIT logjat megnezzem es megirom mitt sinalj,

udv

2010. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!