Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Windows XP támogatása...

A Windows XP támogatása megszűnt. Ezt tudom. De mi van akkor, ha én még most is XP-t használok, és megjelenik a sárga felkiáltójeles pajzs? Telepíthetem a frissítést, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ne használj XP-t.
2015. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Telepítheted. De:

-ezt már 1366233211x kérdezték

-továbbra sem ajánlott az xp. tehát: ha nincs valami kétséget kizáró ok a windows mellett, akkor ajánlom a linux mintet xfce-vel

2015. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fersk ***** válasza:
0%
Nincsenek rá új frissítések, ha amíg voltak, mindent feltettél, most már letilthatod és nem lesz figyelmeztetés.
2015. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne használhatnád? Miért ne telepíthetnéd a frissítést?

Ha szívatni szeretnéd magad egy instabil, biztonsági résekkel teli op.rendszerrel, csak tessék.

2015. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még egy ideig megkapja az XP a havi saját kis víruskergetőjét.// rosszindulatú .....// Vagy telepítsed , vagy jelöld be, hogy nem kérsz belőle. Igaz, én mindig lepattintom, de következő hónapban újra a képembe nyomja :))
2015. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!