Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudom mit csináljak a...

Nem tudom mit csináljak a gépemmel valaki segítene?

Figyelt kérdés
Unokatesom valami játékot akart letölteni rá. Na azóta aliexpress reklámok, gamesdesktop, crossbrowse, anyprotect, minden van rajta. Programok közül már ki se engedi torolni, azt írja zárjam be az ablakot de sehol nincs megnyitva. Már használni se lehet a gépet, csigalassú pedig eddig nem volt vele probléma. Valaki aki jobban ért hozzá segítene? Kezdek kétségbeesni :(

2015. jún. 18. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

ezzel csinálj uninstall-t [link]

ezzel pedig takaríts [link]

ezt is próbálhatod,ha megvolt a felesleg eltávolítása

[link]

2015. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vagyok ismét. A "Toolbox"-ot inkább innen szedd le [link]
2015. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom :)
2015. jún. 19. 00:01
 4/6 belapus ***** válasza:

Azért a telepítéskor figyelj arra, mit engedélyezel még mellé feltelepülni.

Az Uninstaller használatakor jelöld ki a visszaállítási pont létrehozását.

Az ASC esetén megfontoltságot javaslok.Nem emlékszem, hogy alapbeállítás-e a biztonsági mentés, de ha nem, akkor jelöld be.Kezdőknek jobb a Ccleaner.

Valószínűleg a játék telepítésekor egy ( vagy több ) reklámprogram került a gépre.Az oka: Next...Next...Next.

- A nem kívánatos programok eltávolítása.

- AdwCleaner,

- Malwarebytes futtatása.

- Vírusirtás ( online NOD32 ).

- Böngésző beállítások átvizsgálása, újrakonfigurálása.

Szerencsés esetben - ha csak reklámprogram került a gépre - valószínűleg ennyi elég lesz.

2015. jún. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le:

[link]

2015. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia nekem is volt ilyen problémám nemrég.


1 programot és 1 vírusirtót tudok ajánlani.

A program: SpyHunter -> Átfésüli az egész gépedet és kiszed minden kémprogramot ezekbe tartozik (reklámok, nemkívánatos telepítők, toolbarok és sok más)


A vírusírtó: AVG (szinte a legjobb vírusirtónak tartják)

-> Mindenféle vírust azonosít és eltávolít és az interneten is be tudja azonosítani az oldalakat hogy veszélyes e vagy biztonságos.


Telepítsd fel ezt a 2-őt és alkalmazd őket!

Garantálom hogy Tiszta és sokkal gyorsabb lesz a géped!


Amúgy ez az én véleményem és informatikusoktól is hallottam hogy az Iobit termékek sem 100% biztonságosak bármennyire is hiteles vagy hivatalos sok mindent kavar a Windowsban! (( Lehet hogy nincs igazam de ez az én véleményem mielőtt valaki belém kötne!))


Ha segítségre szorulsz a 2 programmal kapcsolatban írj privátba!!


Remélem tudtam segíteni ;)

2015. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!