Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez mi a fene, milyen mappa?

Ez mi a fene, milyen mappa?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre a C:\Program Files mappában találtam, eddig nem láttam Meredrop.ZXE nevű mappát.

Nem merek rá kattintani.

Azt nem tudom, hogy mi lehet, de aki találkozott vele, magyarázza el nekem, hogy ez mi!


[link]



2015. jún. 25. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
egy trójai.
2015. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na, az a faxsza :/

Eredeti, vásárolt ESET Smart Security 8 progim van, de nem talált semmilyen fertőzést, Malwarebytes free sem mutatott semmit...

A mappa pedig törölhetetlen, azt írja a windows kritikus üzenete, hogy "Törlés nem lehetséges. Hozzáférés megtagadva."

2015. jún. 25. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:

már biztos ddos-olsz valakit :D

[link]

2015. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor már csak egy mélyszántás kell és újrahúzni a gépet...

Igaz? :/

2015. jún. 25. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
elég ramatyul lehet am beállítva az eseted, ha ezt nem kapta el..
2015. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát azért cseppet sem lett ramatyul beállítva, amikor folyamatosan frissül az adatbázis, naprakész.

Amikor olyan, szinte mindig beriaszt, hogy xy kártevő karanténba vágva...

Mint mondani szokták, nem minden vírusirtó tökéletes és nem minden Trójait és egyéb fertőzést képes felismerni, hiába a jó beállítás!

2015. jún. 25. 22:37
 7/7 A kérdező kommentje:
MindenESETre nem gondoltam volna, hogy sikerült beszopnom egy igen agresszív Trójait :S
2015. jún. 25. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!