Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win: 32 evo gen (SUSP) vírust...

Win: 32 evo gen (SUSP) vírust hogy/mivel tudnám leszedni?

Figyelt kérdés

Az Avast állandóan jelez (általában böngészéskor - Comodo Dragon böngésző) hogy a fent említett vírust blokkolta. Elsőnek teljes rendszer vizsgálatot indítottam (4 fertőzött fájlt le is törölt), majd BOOT idejű keresést is végig csinálta az Avast (kb 20 fertőzött fájlt törölt le)... De még mindig fent van a gépen a vírus, csomó programom már használhatatlan, mert az Avast egy-egy fertőzött fájlt kitörölt belőlük.

Máskor is volt ilyen vírus a gépemen, akkor ajánlottak egy programot amivel letudtam szedni (bár már nem tudom melyik volt az).

Újra telepíteni egyenlőre nem szeretném az op. rendszert.


2015. jún. 26. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy Trójai.

Indítsd újra a gépet, mielőtt betöltené a Wint, nyomogasd az F8 billentyűt, amíg egy menü meg nem jelenik.

Válaszd ki a Csökkentett Módot, és ebben a módban kísérletezz újabb rendszervizsgálattal!

Törölnie kell a Trójait.

2015. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a malwarebytes-sal! Ez a legjobb vírusirtó. [link]
2015. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár a csökkentett mód sem segített.

Malwarebytest használok már egy ideje, de az se segített most.


Viszont próbálgattam más vírusirtókat, amiket angol oldalak ajánlottak. Majdnem mindegyik talált fertőzött fájlt (többség csak törölte a fertőzött dolgokat), de valamelyik le is szedte a vírust (gyanús, hogy az NPE volt az).

2015. jún. 27. 03:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld az alábbival:


[link]


Ajánlom a tűzfalát is!

Ha nem törli, akkor ments mindent és húzd újra a rendszert.(Jó tanács:Jól válaszd meg milyen oldalakat látogatsz, mert egyszer benyalsz egy olyan dögöt ami le dúr mindent a gépedről!)

2015. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!