Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan menthetem meg az...

Hogyan menthetem meg az outlook ill a Tunderben írt levelezéseimet (levelek, csatoltak, mail címek) ha egy outlook nélkül is levélbombát küldő vírus miatt muszáj a C-t törölnöm?

Figyelt kérdés
Sajnos nem sikerült megoldani a levélküldő vírus törlését sehogysem. Ahogy bekapcsolom a netet elindul a levélküldési rohama a gépemnek. Így marad a c törlése. (D-t meg akarom menteni) A c-n van a levelezélsem, de hogy lehet egyben lementeni a leveleket és a mailcímeket. Majd után hogyan rakom bele az üres outlookba?
2010. márc. 2. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Thunderbird:

%AppData%\Thunderbird\Profiles mappa mentése. Még egyszerűbb a Mozbackup program.

Levelek, csatolmányok, postafiókok beállításai jelszavak stb. minden.


MS Outlook:

[link]

Postafiók beállításokat, jelszavakat nem tartalmaznak.

2010. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkodtam. Gondolom Application data-ba van benne... Mozilla is ott tátrolja a dolgait.
2010. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi pontosítok. outlook expressz a progi és nem a sima outlook. Csak egyszerűen kimásolom az egyik file-t és átteszem? de akkor jönnek a csatolt doksik is. Azok nem máshol vannak a tempbe vegy valahol?
2010. márc. 2. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Eszközök -> Beállítások -> Karbantartás -> Tárolómappa

[link]

2010. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!