Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Estetek áldozatul, emelt...

Estetek áldozatul, emelt díjas szolgáltatás?

Figyelt kérdés
4db emelt díjas sms.-t kaptam 06913...el sem olvastam egyből gondoltam gond lehet.darabja 800ft.Írjanak azok akikkel ilyen eset történt.Hogyan sikerült rendezni ezt a bosszúságot?
2015. jún. 30. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyan nem letezik, hogy random kuldenek neked SMS-t es az mar penzbe kerul.

Fel kellett hogy iratkozz valami ilyenre, vagy mashogy kapcsolatba lepned vele, mert ilyen nincs.

2015. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CspCsj ***** válasza:

Elrendezésen mit értesz? Engedjék el a díjat? Ezt nem hiszem, hogy meg fogják tenni, persze egy próbát megérhet, mert akár egy rosszakaró is megadhatja a telefonszámodat mondjuk interneten és jönnek csőstül az ilyen SMS-ek.

Annyit biztosan tehetsz, hogy azonnal kikapcsolod a szolgáltató weboldalán, vagy ügyfélszolgálaton keresztül az emelt díjas szolgáltatást, és ezután nem kapsz ilyen SMS-eket, de ilyenkor például emelt díjas számokat használó szavazós TV-műsorokban sem vehetsz majd részt...

2015. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Írjatok még akivel történt ilyen nem jó dolog.

A szolgáltatóval egyeztettem: telefonszám-Dimoco kft.bp

Az én pénzemen lekellene mondanom ezt a nem tudom mit,amit megsem rendeltem.Aztán ők letiltják ,leállítják.

Elmondtam elfogadni nem tudom,nem is akarom a történteket.Ekkora szolgáltató (vodafone nem engedhetné meg magának hogy az ügyfelei ilyen bosszúságokon menjenek végig,ezt nekik kell-ene hárítani,rendezni.

2015. jún. 30. 11:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kértem,nem játszottam,nem iratkoztam fel sehová.
2015. jún. 30. 11:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám kikapcsolni ennek a szolgálatónak a weboldalát?segítenél? Köszönöm
2015. jún. 30. 11:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Ügyfélszolgálaton át akkor tudják kikapcsolni,leállítani,letiltani ezt a nem tudom mit hogyha én először rendezem a magamtól nem regisztrált regisztrációmat.
2015. jún. 30. 11:59
 7/8 CspCsj ***** válasza:

Sajnos Vodafonos számom nincs, de gyorsan rákeresve akár ingyenes SMS-ben is le lehet mondani, sőt külön a bejövő-kimenő irányt:

[link]

[link]


Érdekes hogy írják: a bejövő irány alapértelmezetten tiltva van. (de lehet hogy csak az új számoknál van, a régieknél még engedélyezett)

2015. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm -nagyon régi előfizető ügyfélként így van segíteniük kellett ű.

ügyf.szolgálat állította be,tiltotta le a mai napon.

2015. jún. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!