Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tűzfal és vírusírtás, hogyan?

Tűzfal és vírusírtás, hogyan?

Figyelt kérdés
Üdv!Van egy Avast a gépemen és szeretnék egy tűzfalat és esetleg más védelmet ilyen spy ellenit.Szóval Avast mellé ki milyen teljes védelmet ajánl?Lényeg hogy biztonságban érezzem magam =)
2010. márc. 6. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security. Legjobb!
2010. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is Avast van a gépemen és a COMODO Internet Security ( nagyon jó tűzfal és antivirus program egyben) csak az a baj h össze szokott akadni az Avasttal és az Avast tmp fájlait vírusnak jelzi ( arra amúgy nincs szükség) szval én maradok ennél a párosításnál csak nem mindig fog futni a COMODO
2010. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Udv:

Az Avasthoz tedd fell a PCTOOLS tuzfalat es a SuperAntispyware programot

1:Hozza szolasa az ESET smart egyben tuzfal es virusvedelem,nemlehet a gepen 2-AV.

2:A Comodo internet security tenyleg a legjob tuzfall,de a telepitesenel kikel pipazni a Virusirtot,,mivelhogy verekszik az Avastal es fagyasokat is okozhaat.

1:gepen lehey +1:Tuzfal

1:Virusvedelem

1:antispyware

2010. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szedd le a szar avastot és kaspersky outpostal. És többé nem kell semmit se csinálni.
2010. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MaXXeGee ***** válasza:
AVG 9.0 internet security all in one :) Tűzfal, víruspajzs, kémprogram eltávolító, e-mail vizsgáló, anti-rootkit, link scanner, ID-protection, web-védelem, állandó védelem a gépen futtatható file-okra. Mi kell még ennél több?:)
2010. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta avast van,tűzfalnak mindig szimplán a windows-é volt.Hetente lefuttatok egy spy progit (super antispywaret) és ennyi..

Soha se volt vírusom se (:

2010. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jah, vagy nem tudsz róla :D:D
2010. márc. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Eset Smart Security Nálam is.

Eddig még nem csalódtam benne...

2010. márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az ESET esek pls ne ide irjanak hogy neki az vállt be mert nem az a kérdés,elég idegesítő hogy megkérdem milyen tűzfalat rakjak avast mellé és ide irja hogy nálla az ESET vállt be?? mi köze van hozzá,nem tudja miért
2010. márc. 9. 14:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Jót akarsz akkor semmilyet... Avastot használtam 2 évig talált vírusokat azokat ki is pucolta aztán telepítettem az ESS-t és 64 vírust szedett ki amit az avast észre sem vett... Jobban jársz! plusz az avast a 30 megabites nettemből kreált 5 megásat :-D Webellenőrzője nagyon ráül... Ha amatőr szinten gépezel akkor maradhat az avast amellé Agntium Outpost Firewall!
2010. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!