Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mivel érdemes még átnézetni?

Mivel érdemes még átnézetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma este arra fogtam a fejem, hogy a Windows.old (dualbootos gép) mappában nincsen semmi. Beléptem a Windows Defenderbe (Win8.1) és egy Win32/Veedim (hasonló nem emlékszem rá már :( Kicsit pánikoltam) trójait talált. Töröltem majd futtatam egy keresést, nem talált semmi. Utána néztem, hogy az milyen vírus is így átnéztem a control panelt, hogy milyen pup progik vannak fent. Volt is valami Zzzzzzzzoooooooom nevű (WTF?!?) letőröltem a CP-ből Majd Malware Anti-Bytessel is átnézzetem sok PUP volt í gy letöröltem (Rootkitet nem talált) reboot... Majd utána semmit nem talált. Szerintetek érdemes még valamivel átnézetni? Én még gondoltam, hogy Ccleanerrel átnézem. (Windows.old mappa sajnos üres maradt, de hál égnek csak gamek voltak fent :D ) Ha írtok is valamit értek a gépekhez tőbbé-kevésbe. Előre is köszönöm!

2015. júl. 26. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vírust irtani a leghatékonyabban úgy lehet, hogyha lehetősége sincs elindulni. Így nagyot csökken az esély, ha a gépre telepített operációs rendszer fut. Ez elkerülhető egy olyan rendszer segítségével, ami nem indítja el a gépre telepített operációs rendszert. Például AVG Rescue Disk.
2015. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dual boot másik windowsal?
2015. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen tudom hatalmas baklövés, hogytam abban, hogy majd a Defender megfogja :s Sz*r döntés volt...

2.Válaszolónak igen DualBootos Windows 7 és egy Windows 8.1 megy a vason

2015. júl. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!