Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom a gyermekem telefon...

Hogy tudom a gyermekem telefonjáról csak youtube-ot letíltani, vagy jelszóval vagy véglegesen vagy bárhogy? SOS!

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 23:03
 1/8 anonim válasza:

Le lehet tölteni alkalmazás zárolót.

Azt hiszem nekem a CM security volt letöltve ilyen célokra.

2015. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!Megnézem.
2015. júl. 26. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves és miért tiltod le? (Csak úgy érdekel, nem kötekedés)
2015. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert, azt hiszi, hogy csak a YT-n tud a gyerek, "rossz" tartalmakat találni....

Ha sejtené... te jó isten! :D

2015. júl. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Letöltöttem,feltörte.....:-/!

Valami màs megoldàs,estleg??

9 éves,egész nap nézi szeretné a kis majom youtubos kölykök agyzsibasztó dumàit,amitől teljesen áttveszi a "menő"stílust.Amitől agyrémet kapok!Sajnos azt gondolják a mai gyerekek,hogy azok az értékes példaképnek való emberek akiknel van egy youtube csatornàjok......stb

2015. júl. 27. 11:32
 6/8 anonim válasza:

Szerintem védje le a teledont biztonsági zárral (minta, PIN, jelszó). De ha már itt tartunk, a böngészőt is le kéne védnie, hiszen a gyerek akkor oda írja be, hogy youtube(.)com.


Aztért lenne érdemes az egész telefont lekódolni, mert le lehet tölteni különböző böngészőket a Play Áruházból. (pl. Opera, Chrome, Firefox stb...)


Szóval a telefonzárat javaslom, ha minden kötél szakad.

2015. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mondj le róla. Egy ilyen weboldalt nem lehet letiltani.

Ha kitörlöd az klienst:

-nézi böngészőből (chrome, firefox, opera stb)

-letölt másik klienst (pl viral)


Androidra vannak ilyen appok amivel le lehet kódolni, csak az a baj, 1000 helyről ki lehet ezeket törölni, leállítani, kikerülni.

Az lenne a legjobb megoldás, ha megpróbálnál vele beszélni, esetleg az olyan megnyilvánulásai miatt megbűntetni pl elveszed tőle a gépet, telefont 1-2 napra.

2015. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Másrészről, lehet 1-2 év múlva simán kinövi ezt az egészet, és rájön, hogy ez így gáz...
2015. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!