Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy mondják angolul: karantén...

Hogy mondják angolul: karanténba helyez, töröl?

Figyelt kérdés
counterspy vírusírtóm van ami talált egy trójait,de sajnos angol nyelvű.nem tudom mit csináljak.felajánl lehetőségeket de nem értem.
2008. szept. 5. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

inkább akkor azt irtad volna be ide kérdésnek, amit a counterspy irt ki neked...

a törlés az "delete" vagy "erase" szokott lenni, a karanténba helyezés meg "send to quarantine" vagy hasonló.


de ha ennyire nem vágod az angolt, akkor inkább keress olyan virusirtót, ami magyarul is tud, és ingyenes, ilyen pl. az "avast".

2008. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van vírusírtóm.ez csak próbaverzió és nem tudtam hogy angol.ide akartam írni amit kiírt,kijelöltem,másoltam,de kilépett a rendszer.meg kell várnom mire újra jelez.egyébként köszi a kicsit borsos hangulatú választ...
2008. szept. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!