Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook-on lehet olyat, hogy...

Facebook-on lehet olyat, hogy egy adott országból ne jelöljenek be emberek?

Figyelt kérdés

Van egy egyiptomi srác, aki folyton bejelöl Facebookon.

Elsőre mikor visszaigazoltam rám írt magyarul. "Szia, hogy vagy?" szöveggel. Azt hittem valami Magyarországon tanuló külföldi, de kiderült nem az. Letiltottam és jelentettem is, de folyton kamu felhasználókat csinál és mindig bejelölget. Mit tegyek? Segítsetek!



2015. aug. 9. 03:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyat lehet hogy az ismerőseid ismerősei jelölhetnek csak be. Egyébként hogy tud neked írni ha nem jelölöd vissza?
2015. aug. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen, be tudtam állítani :) Ám visszaigazoltam, úgy tudtam vele beszélni (de ezt a leírásban is írtam :) Köszi még egyszer :)
2015. aug. 9. 03:19
 3/6 A kérdező kommentje:
De ugye ez az egyiptomi nem tud megtalálni engem? Mármint lakóhelyileg. Remélem nem kell tőle félnem ...
2015. aug. 9. 04:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha esetleg megtennéd hogy az idővonaladat meg a képeidet is csak az ismerősökkel osztanád meg, akkor lenne is rá esélyed.


Itt egyszer egy játszótéri képről beazonosítottam egy utcát úgy hogy csak annyit tudtam hogy Dunaújvárosban van, és mindezt kb 20 perc alatt a google street view-al. :)

2015. aug. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A képeket viszont csak ismerőseim láthatják. Meg nem is nagyon szoktam magam fényképezni, max csak otthon :) viszont nagyon szépen köszönöm a válaszodat :)
2015. aug. 9. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivesen! :)
2015. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!