Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hatalmas segítségre lenne...

Hatalmas segítségre lenne szükségem! A többi lent! Megoldás?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek a számítógépét még anno más telepítette fel win8.1-el de az illető már rég elfelejtette az adatokat.... A lényeg. a barátnőmnek a számítógépére egy új felhasználói fiókot hoztam létre. Ezzel nincs is semmi baj.. miután létre hoztam az új fiokba gond mentesen be tudok lépni. .de ami az övé volt eddig abba már nem. sosem kért kódot a pc indításkor de most már kér.. és senki sem tudja. Hogyan lehetne vissza nyerni a fiókot? feltörni? Visszaállítani? Ellőre is köszönöm! :/ Megy a zöld pipa :(

2015. aug. 9. 13:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Azaz jelenleg sajnos vendég féle módban vagyok csak bent a másik felhasználóiban.. mindenhez a rendszergazda,, azaz az elsődleges felhasználó kódját kéri
2015. aug. 9. 13:36
 2/9 pinkpancser ***** válasza:
Nem tudom 8.1-nél működik e, de hirens boot cd-n volt olyan progi amivel XP/7-nél lehetett törölni/átírni a jelszót.
2015. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valami egyszerű mód kellene :( vagy az is elég lenne hogy ha a másik fióknak az asztalon lévő tárolt képeket, fájlokat vissza lehetne hozni hogy a jelenlegi fiókban láthatóak legyenek. :/
2015. aug. 9. 13:40
 4/9 pinkpancser ***** válasza:
win alatt nem fogod tudni megnézni. Rakd át másik képbe a vinyót, vagy valami live rendszerrel indíts és pakold át, vagy adj új jelszót.
2015. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lali51 ***** válasza:
Próbáld meg , ne írj be semmit nyomj entert,próba szerencse.
2015. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 redghost ***** válasza:
Töltsd le a Windows Password Recovery Tool-t,állítólag jo Win 8.1-hez is.
2015. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"vagy az is elég lenne hogy ha a másik fióknak az asztalon lévő tárolt képeket, fájlokat vissza lehetne hozni hogy a jelenlegi fiókban láthatóak legyenek. :/"


Ez a gép -> C:\Felhasználok mappába lépj be, ezután nyisd meg a mappáját annak a fióknak, amibe nem tudsz belépni. Ha a jelenlegi fiókodhoz rendszergazda jogosultság társul, akkor enged másolni. Innen bemásolod a jelenlegi fiókon belül oda, ahova szeretnéd.

2015. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Végső esetben ments le a C-ről minden képet, videót, egyéb személyes fájlt és húzd újra a rendszert.

Szerintem ez lenne a legtisztább megoldás, nem akadozna-keveredne semmi. ÍGY ELNYERHETED A RENDSZERGAZDAI JOGOSULTSÁGOT!

2015. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha Rendszergazdai jogot szeretnél megszerezni egy gép felett, azt is meglehet csinálni újrahúzás nélkül!

De sztem azt ne akard, nehogy bajba kerülj...

2015. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!