Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem engedi telepíteni a...

Miért nem engedi telepíteni a Kaspersky antivirus-t?

Figyelt kérdés

1 éves licenszem van rá és nem olyan rég letöröltem egyéb ok miatt, és most nem engedi visszatelepíteni. Hibár ír ki telepítésnél, hogy fertőzött a gépem, és hogy töltsem le ezeket:

Kaspersky Virus Removal Tool (semmit nem talált)


TDSSKiller (semmit nem talált)


Kaspersky Rescue Disk (ehhez meg nemértek)


Szerintetek mit lehetne tenni? (win újratelepítésen kívűl)



2015. aug. 14. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszul értelmezed a hibaüzenetet, másold be ide.
2015. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt van:

[link]

2015. aug. 14. 17:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Valami a magyar verzióval van a gond, mert laptopra sem engedi feltelepíteni. Viszont eredeti oldaláról pedig az angol verziót simán felrakja..
2015. aug. 14. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, nincs ügyfélszolgálata! Az Eset sem magyar cég, mégis van magyar képviselete, ahonnan bármikor segítséget kaphatok vásárolt licensznél.

Kaspersky kapcsolatnál kellene lennie email-címnek és telefonszámoknak, de csak ez van:

Terméktámogatás (magyar nyelven): supporthu@kaspersky.com

2015. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha Windows 10-re váltottál, akkor MINDEN ESETBEN újra kell telepíteni a védelmet. Nem tudtad teljesen letörölni az előzőt, ez lehet a gond. Ezért nem engedi újratelepíteni. Ccleanerrel takarítsál.
2015. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen win 10-em van, ccleraner-el is takarítottam, de nem engedi. Sőt laptopra vettünk boltban egy kaspersky-t a saját cd-vel sem engedi felrakni, pedig azon a laptopon 1 db vírusirtó nem volt. Erre az email-re meg már írtam, kíváncsi leszek hétfőn érkezik rá válasz..
2015. aug. 16. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, váltsál Esetre.
2015. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A magyar és az angol verziónak is ugyanaz a verzió száma? Csak mert nekem a magyart nem engedte feltenni azzal az indokkal, hogy az nem Windows 10 támogatott. Leszedtem az angolt (16.0.0.614), ezzel teljesen jól működik.
2015. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még szombaton voltunk számítástechnikai üzletben (megvenni a kaspersky-t) és ott azt mondta a srác, hogy ugye angol verzióra mindig előbb jön ki a legújabb frissítés..

Amúgy meg a magyar és angol verzió között elég nagy különbség van, mert maga a vírusirtó teljesen máshogy néz ki. Mintha több lenne a lehetőség. De nem baj, jó az angol is, sokkal átláthatóbb mint az eset.

Ezért sem váltok másra, meg azért sem mert fizetett licenszem van. :)

2015. aug. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!