Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Letöltöttem a HotFix nevezetű...

Razor9585 kérdése:

Letöltöttem a HotFix nevezetű kékhalál elleni programot! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Amikor elindítottam akkor ezt irta ki:A frissítés nem érvényes erre a számitógépre pedig ennek nem ezt kéne kiírni a.Hogy ez mitől van?

2015. aug. 14. 19:41
1 2
 1/13 ThodEE GoD ***** válasza:

Ilyen van? :D


Miért van erre szükséged? Milyen hibakód van kékhalálkor?

2015. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég szarul hangzik a dolog.

Szerintem valami irdatlan kémprogramot töltöttél le inkább.

2015. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az eggyik ismerősöm küldte kék halál ellen jó lesz ez a program és nem úgy működik ahogy kellene
2015. aug. 14. 20:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ragtapasz belső vérzésre?
2015. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat ha lehet!!
2015. aug. 14. 20:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Átbaszt@k
2015. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit kaptál, valószínűleg tényleg egy hotfix, vagyis *egy bizonyos* szoftveres környezetben *egy bizonyos* hibát javító kis program (nem a neve hotfix, hanem a besorolása). Nem "A" kékhalál ellen véd, hanem egy bizonyos hibát javít, ami kékhalált okozhat. Viszont nem feltétlenül szükséges minden gépre feltenni és nem is minden gépen működik, erre utal a hibaüzenet is, amit kaptál.


Olyan program, ami úgy általánosságban "A" kékhalál ellen véd, nem létezik.


Persze van egy másik lehetőség is, miszerint megszivattak és a kis program valami kártékony cuccot pakolt fel neked, de ezt így távolról nem tudom megmondani.

2015. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Normális válaszokat kaptál, csak te - bocs az őszinteségért - nem értesz hozzá.


Nincs olyan, hogy kékhalál elleni program. A kékhalál az egy gyűjtőfogalom minden olyan hibára, aminek következtében a rendszer leállítja magát. Nem túlzok, több ezernyi oka lehet egy kékhalálnak. Még csak nem is biztos, hogy szoftveres. Láttam én már szép számmal hibás hardver okozta kékhalált.

Ez kb. olyan, mint ha az orvos egy általános, "betegség elleni tablettát" írna fel mindenre, a megfázástól a depresszión át a bordatörésig. Lehetetlennek tűnik? Az is! Ugyanez a helyzet a kékhalállal. Rengeteg dolog okozhatja. Előbb ki kell deríteni, hogy mi okozza, és utána célirányosan azt a problémát helyrehozni.


Továbbá: nem telepítünk gondolkodás nélkül mindent, amit ismerős küld.

2015. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2015. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy már most is vírusos a géped, aki mindenféle vacakot letöltesz és telepítesz.
2015. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!