Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez mi lehet? Nem hozza be...

Ez mi lehet? Nem hozza be szgépet!

Figyelt kérdés

Annyit ír ki, hogy AsRock és nem reagál sem a billentyűre,sem az egérre.

(előzmény: Beraktam egy filmet CD-n, nem játszotta le, pittyeget, lefagyott. Aztán nem akarta kiadni így kikapcsoltam a gépet, hogy majd újraindítom. De nem kapcsolt ki! A monitoron Leállítés majd elsötétül de a gép továbbra is pittyeget és világított a CD-vel benne (a cd olvasó nem világított) szóval kihúztam egy fehér vezetéket, hogy leáramtalanírsam. Miután visszadugtam és elindítottam azt Írja : Asrock

Meg az alsó sarokban, hogy nyomjak meg pár billenyűt de nem reagál.



2015. aug. 21. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm... alaplapra tippelnék.


Ugye, ha HDD lett volna, még kiírna pár cuccot, hogy nyomj valamit a boothoz, vagy nem tudta be bootolni vagy hasonló..


Esetleg még a processzor, bár nem tudom, hogyha processzorod lenne a hibás, akkor lehet eddig sem jutna el..

Memória az nem lehet, mert az csak simán pittyogna, és semmit nem hozna elő.


Majd még valaki segít nekem kitalálni..

2015. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És mit lehet vele tenni?

Ki kell cserélni,a hibás hardvert?

2015. aug. 21. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Hibás.


De, még korántsem biztos, hogy izgazam van.. legjobb lenne valaki más gépében kipróbálni a processzorodat, RAM-odat...


Esetleg, ha van egy ugyanolyan foglalatú processzorod, akkor kipróbálni, hogy azzal bejön-e a gép...


Vagy, ha a haverodnak is ugyanolyan foglalatú a processzora, akkor egy nap áthozza hozzátok a gépét, és az ő összes cuccát belepakolod az alaplapodba...


Érted?... :D

2015. aug. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tesóm gépe, kölcsönben van nálam szóval remélem nem lesz baja.
2015. aug. 21. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!