Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elkövettem egy gyalázatos...

Elkövettem egy gyalázatos hibát! Létrehoztam egy microfos fiókot. Azóta jelszót kér a gépem bejelentkezéskor. Mit tegyek? (Win 10)

Figyelt kérdés

Visszaállítottam az alap fiókra, de így is kér jelszót, miközben én k***ra nem akarok bejelentkezési képernyőt, sem microfos fiókot, mégis azzal zaklat állandóan, hogy az mennyivel jobb, állítsam vissza...

Hogy szabadulhatnék meg a jelszótól, és az idegesítő értesítéstől?



2015. aug. 29. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hozz létre egy helyi fiókot, majd lépj be oda. A következő indításkor az utoljára bejelentkezett fiók lesz az alapértelmezett, és mivel azon nincsen jelszó, így be fog léptetni login screen nélkül.
2015. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Már nem létezik olyan windows ami nem kér jelszót bejelentkezésnél. Tehát nem a Microsoft fiók volt az oka.
2015. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt nem volt microsoft fiókom, nem kért semmilyen jelszót, 15 másodperc alatt eljutott a bootolástól az asztalra... nem volt bejelentkezési képernyő. Most rám erőltetik ezt is, ahogy sok mást.
2015. aug. 29. 16:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Hiába váltottam vissza helyi fiókra, ugyanúgy jelszót kér, mivel annak is van jelszava, amit nem tudok kikapcsolni perpill, de valahogy megoldom.
2015. aug. 29. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


A karomkodas, cegek szidasa az megy, a guglizas nem... Elso korben valtoztass a hozzaallasodon, mert kellemetlen eleted lesz.

2015. aug. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ezt a kib@$zott erkölcstelen céget akkor is csak gyalázni lehet!!!
2019. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!