Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7 alatt ESET Smart...

Windows 7 alatt ESET Smart SEcurity-t vagy a sima Nod32-t rakjam fel?

Figyelt kérdés
Kell arra külső tűzfal,hogy a Smart Security-t rakjam?
2015. szept. 3. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
ha van már külön megbízható!! Tűzfalad telepítve, elég a NOD-32, ha nincs, Smart SECURITY-t.
2015. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eset Smart Security8 tűzfalas, de fizetős. Lehet havonta változó újságkóddal is használni, de egy évre nem kerül annyiba, mint egy jó hétvégi buli.

Hamis kóddal sem a tűzfala, sem a webvédelme NEM működik. Ez a 30 napos próbaverzió (64 biteshez másik kell). [link]

2015. szept. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. szept. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

64bites kell es nem vasarolok vedelmet.

Mint mindig most is magazinos koddal hasznalnam csak sok fele azt olvasom hogy otthoni celra plane en netes szokasaimra nezve nem sok ertelme a tuzfalast feltenni mar.

2015. szept. 4. 00:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem Windows7-en ESS8 (fizetős) van, 64 bites.

Egy évre 6000 ft. EGY ÉVRE ENNYI!

"Maximum 5 számítógépre vagy okoseszközre az ESET NOD32 Antivírus, az ESET Smart Security, az ESET Cyber Security, ESET Cyber Security Pro, ESET NOD32 Antivirus for Linux, az ESET Mobile Security és az ESET Multi-Device Security licenc árából 50% kedvezményt nyújtunk a következő feltételek mellett:

a licenc leendő tulajdonosa:

aktív tanulói/hallgatói jogviszonnyal rendelkezik vagy

pedagógus vagy

egészségügyi szakdolgozó (megtalálható az Egészségügyi Engedélyezési és Közigazgatási Hivatal által vezetett nyilvántartásban) vagy

nyugdíjas (öregségi nyugdíj, rehabilitációs vagy rokkantsági ellátás, özvegyi nyugdíj esetén)

a fenti jogviszonyok fennállásáról igazolást tud bemutatni, mely lehet:

diákkedvezmény esetén:

a diákigazolvány előlapjának és hátoldalának másolata vagy

tanulói/hallgatói jogviszony igazolás vagy

az igazolvány folyamatban lévő kiállításáról szóló érvényes igazolás

pedagógus-kedvezmény esetén:

a pedagógusigazolvány mindkét oldalának másolata vagy

az igazolvány folyamatban lévő kiállításáról szóló érvényes igazolás

munkáltató igazolás (abban az esetben tudjuk elfogadni, ha a munkakör is fel van tüntetve)

egészségügyi szakdolgozóknál:

munkáltatói igazolás (abban az esetben tudjuk elfogadni, ha a munkakör is fel van tüntetve) vagy

Egészségügyi Engedélyezési és Közigazgatási Hivatal álatl az egészségügyi szakképesítést szerzett személyeknek kiadott nyilvántartási szám vagy

orvosok esetén a Magyar Orvosi Kamarai tagsági igazolványának másolatát

nyugdíjas kedvezmény esetén:

a nyugdíjas igazolvány másolata vagy

az utazási igazolvány nyugdíjasoknak másolata, vagy

az "éves igazolás a nyugdíjról" másolata (elég a fejléc)

A kedvezmény igazolásához szükséges dokumentumokat megrendeléskor csatolhatja (a 3. lépésben található megrendelőlap kitöltésekor), vagy utólag e-mailben (info@sicontact.hu) illetve faxon (+36-1-999-7977) juttathatja el hozzánk. A kedvezményes licencet a jogosultság ellenőrzését követően állítjuk ki.

Figyelem! Kedvezmény igénybevétele esetén a licencet és a számlát kizárólag a jogosult magánszemély nevére áll módunkban kiállítani".

2015. szept. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tisztaba vagyok ezzel de nem vasarolok vedelmi programot...Ha nem lenne magazin kod hozza,akkor ingyenessel is kitudnam valtani mert vannak abba is szepen teljesitok.


Lenyeg magazinos kodal tokeletes.Havi vagy ket havonta 1x kibirok fel percet :)

2015. szept. 4. 01:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy évre 6000 ft sok lenne?!

Egyébként használtam én is újságkóddal, de meguntam a macerát.

2015. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem sok,de nem költök ilyesmire,ennyi.. :)

Az a macera nekem nem tart tovább fél percnél.

2015. szept. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!