Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van olyan virus kereső progi...

Van olyan virus kereső progi ami kifejezetten a böngésző ellenőrzésére van?

Figyelt kérdés

van egy honlap ahol nem tölti be a képeket, bugos stb, és néha magától be crashel a facebook.

néha lassú. teljesen random időközönként. (viszont az első az állandó)

szóval én valami vírusra gyanakszok.

már átnézem hitmanpro-val az nem mutatott semmit. cookie törléssel is próbálkoztam viszont az sem mutatott semmi ujjat.

a válaszokat előre is köszönöm



2015. szept. 8. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:
ui: chrome-ot használok
2015. szept. 8. 16:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről, de vannak olyan víruírtók mondjuk az advances cystem care mellé van surfing protection(net védelem) . De ha van pánzed akkor vedd meg a pc world újságját a digital standon. Kapsz mellé kódokat vírusírtókhoz. Mondjuk az Eset Smart Security 8 -hoz is kapsz kódot és abba is van netes védelem. És mellékelve vannak linket hasznos programokról meg kapsz néhány fizetés programot telesen INGYEN. Ha érdekel bővebben vagy kérdésed van a pc world -ről akkor írj privit.
2015. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pénzed*
2015. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden vírusirtó nézi a böngészős tevékenységet,webellenőrzés stb.

Kivéve amiről tudok az a Panda Free..abba toolbar-t vagy ilyesmi bővítményt kell felrakni,olyan gagyi..


Ha vírus érzékelsz,akkor cseréld jobbra a vírusirtód vagy körültekintőbben nettez.

Futtasd le a Malwarebytes Free-t és az Adwcleaner-t.

Végső esetbe ESET Online scannert.

2015. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!