Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ti hogy szoktátok használni?...

Ti hogy szoktátok használni? (többi lent)

Figyelt kérdés
A laptop akkumulátorát szoktátok használni vagy kivettétek, mert az egyik ismerősöm azt mondta hogy vegyem ki és úgy használjam, mert hamar tönkre megy az aksi hanem. A másik azt tanácsolta ne vegyem ki mert károsulhat a laptop.Tehát a kérdésem használjátok vagy nem az aksit?

2015. szept. 25. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha már kifizettem akkor használom, ha meg tönkre megy, akkor vagy veszek bele újat, vagy anélkül használom tovább


vagy ha olyan sokáig bírja, addigra lehet új laptopot veszek :D

2015. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Én mindig kiveszem.
2015. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem vagyok szakértő csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Az előző hp-s laptopomból, amint megkaptam kivettem az aksit "szakértői" tanácsra. Egy év múlva tönkre ment. (Persze valószínű az én hibám, lehet ha néhány havonta visszarakom feltölteni nem jártam volna így... dehát késő bánat.)

A mostani Samsung laptopomat, aksival használom már bő két éve és még mindig bírja 2,5-3 óráig.

2015. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
* mármint az aksi ment tönkre, nem a gép, az még áramról most is tökéletesen működik.
2015. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!