Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerencsésen betelepült a...

Szerencsésen betelepült a DNS-unlocker, eltávolítását hogyan kéne megoldani?

Figyelt kérdés

A malwarebytes természetesen nem talált fertőzést, de minden weboldalt beriasztott... szóval le is töröltem. nem az a lényeg, hogy blokkolja, hanem hogy valahogy irtsa ki a rákba ezt az istenverte sz*rt innen... egyéb ötlete, tapasztalata valakinek? (az újratelepítésen kívül.) a chrome-ot reseteltem már, és akkor fél óráig nem volt ilyen kis felugró csemege. aztán visszajött.

win 8.1 sima gyári tűzfal, wifi internet kapcsolat.



#vírus #malware #DNS unlocker
2015. szept. 30. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Uninstallal távolítsd el a vezérlőpultból, utána futtass valamilyen trojan killer programot. Elvileg a Mawvarebytes-nek is le kellene szednie.
2015. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hajjajj, a stopzilla szerint is rendben van a dolog :(

mit távolítsak el? a chrome-ot töröljem le? (a malwarebyte-ot már uninstalláltam)

elég reményvesztett a helyzet, azt kell hogy mondjam

2015. szept. 30. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:

8.1-et nem ismerem, de a vezérlőpultban van olyan hogy programok hozzáadása. Ott a telepített programok közül uninstaláld a dns unlockert. Utána mehet az írtó.


Megpróbálhatod az egészet csökkentett mód alatt is.

2015. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ott nem találtam külön meg, viszont két újraindítás és egy nagyon hosszú szkennelés meghozta az eredményt. A stopzilla 4 valamit talalt.
2015. szept. 30. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
És az a 4 "valami" Trójai volt?
2015. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, 4 trójai volt végülis a nyertes :) (a szkennelés végét nem tudtam megvárni, szóval csak a négy infót kaptam, és itthon néztem meg)

nem tudom, számít-e, vagy tudok-e esetleg a későbbiekben vkinek ezzel infót adni, de azért leírom.

1. az általános leírás, hogy hogyan távolítsd el kezdőként, nem sokat ér. max annyi, hogy ha visszanézed a programokat, mit telepítettél mostanság

2. nem mindig az első vírusírtó a jó

3. újraindítás minden telepítés után

4. windows széfti szisztem: na hagyjuk (pedig gyári op rszr)

és a KMSpico volt az, legalábbis az alá épültek be... nem is emlékeztem, mert két hónapja került a gépre, amikor egy office csomagot tettünk rá pluszba

és érdekes módon, eddig nem történt semmi, tegnap este jött az első jel, h vmi volt.

most elvileg jó lesz.

2015. szept. 30. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!