Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Gmail fiókomba nem tudok...

A Gmail fiókomba nem tudok másik eszközről bejelentkezni csak a saját telomról. Hogy tudom ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Bármiről próbálok bejelentkezni, nem megy. Suliba szerettem volna belépni de nem engedte. Majd a telefonomra jött egy értesítés, hogy 'valaki tudja a jelszavam, és megpróbált bejelentkezni, de mi megakadályoztuk.' Hát én voltam...

Segítetek, kikapcsolni ezt? Suliba elég fontos lenne, mert pont ilyen e-mail-os feladatokat tanulunk.



2015. okt. 18. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hivatalosan ennek a szolgáltatásnak kétlépcsős azonosítás a neve. Először bejelentkezel, utána pedig küldenek egy sms-t, (a hozzárendelt telefonra) a megerősítő kóddal.

A kikapcsolása:

Otthonról belépsz a Gmail fiókodba, majd a jobb felső sarokban a képedre (ha van, ha nincs akkor valamilyen színű körben egy betűre) kattintasz és a fiókom (my account) menüpontra kattintasz. Ott a bejelentkezés és biztonság (sign-in and security) menüpontra kattintasz, utána pedig kiválasztod a bejenetkezés/belépés a googlbe (singin to google), majd a kétlépcsős azonosításra (2-step verification) és ott kiválasztod a kikapcsolást.

2015. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem ki van kapcsolva. Akkor mi lehet a baja?

Mert itt írta is, hogy megpróbáltak bejelentkezni. Bejelöltem, hogy én voltam.

Sajna az iskola e-mail-em nem működik valamiért úgyhogy a sajátomat kell használnom. De erről meg nem engedete..

2015. okt. 18. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyik Gmail-es postafiókommal ugyanezt játssza el, Én lépek be, Én használom, mégis állandóan kérdezi, én voltam-e?
2015. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!