Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet egyszerre több vírusírtó...

Lehet egyszerre több vírusírtó is gépemen?

Figyelt kérdés
nem blokkolják le egymást vagy ilyesmi?

2015. nov. 3. 11:05
 1/10 Tengor ***** válasza:
100%

Valószínűleg egymást fogják megpróbálni leirtani. Nem célszerű több olyan programot feltenni, ami a háttérben fájlokat ellenőriz.

A vírusirtók hatékonysága között olyan kicsi eltérések vannak, hogy nem indokolja semmi két program használatát.

2015. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre tobb aktiv vedelem szokott gondokat okozni - egymast talaljak kartekonynak, ilyesmi... Tobb virusirto fel is van keszitve erre, nem telepul amig van fenn masik termek.


Meg amugy is minek, egy is elegge lefogja a rendszert.

2015. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a tapasztalat, egymást hajkurásszák.
2015. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Nekem van a MSE mellett a Malwarebytes. Nagyon jol kijonnek egymassal, a MSE kifejezetten rendszervirusokra jo, a Malwarebytes meg internetes trojai/malware betolakodokra.

Nem zarjak ki egymast, sot, kiegeszitik.

2015. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyet használj, néha futtathatsz online ellenőrzést, ha szeretnél. Addig a telepítettet ki kell kapcsolni, amíg az online fut. [link]
2015. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4: nekem is ez a konstelláció müködik, de a malware nem igazi víruskergetö mint az MSE. Úgy vettem észre hogy amit az egyik nem tud azt a másik elkapja, jól kiegészítik egymást.

De ha 2 online védelmet teszel egymás mellé, pl. McAfee és AVG, az belassítja az egész gépet.

2015. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És a vipre és az anti malware jól megvannak?
2015. nov. 4. 08:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt az online víruslaborosat már ismerem és többször lefuttatam jól működött de addig ki kellet volna kapcsolni az eredetit na tessék:(
2015. nov. 4. 08:27
 9/10 Lajos54 ***** válasza:
Ne tévesszük össze a vírusvédelmet és a malware/spyware védelmet. A kettő megfér együtt, sőt kiegészítik egymást. Valódi vírusvédelemből viszont (mint már előttem is írták) nem szabad kettőt egyszerre feltenni.
2015. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. nov. 4. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!