Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha valaki a facebookon megoszt...

Ha valaki a facebookon megoszt egy vírust/kémprogramot, ami videónak van álcázva, mi történik ha megnyitom?

Figyelt kérdés
Vagy 90 ember van megjelölve a videón.

2015. nov. 11. 17:06
 1/5 donfetibo ***** válasza:
Tippelj!!!☺☻
2015. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Gondlom többféle van, de semmikép ne nyisd meg mert kárt tehet a rendszeren, vagy van olyan is, ami felpörgeti a videókártyát, tehát a gépben is.
2015. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy én mit látok az egészből?
2015. nov. 11. 17:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nyitottam meg csak picit félek,hogy véletlenül még is mi közben eltüntettem az idővonalamról.
2015. nov. 11. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem valaki osztja meg, hanem magától generálódik véletlenszerűen. Nem igazán vírus ez, inkább spam. Én kíváncsiságból megnyitottam párat. Semmi sem történik. Kapsz egy You Tube lejátszóra hasonlító képet. Ami tényleg csak kép, semmit nem lehet vele kezdeni. Avastot ráküldtem, nem talált semmit. Csak egyszerű kéretlen, random generált hülyeség.

Törlöd az adatlapodról és kész. A Facebook rá fog kérdezni mi okból törlöd. Kiválasztod hogy kéretlen tartalom és ennyi.

Ugyan olyan hülye maszlag, mint a nyílt regisztrációs nCore meghívós tartalom. :) (nCore-on sosem volt és nem lesz nyílt regisztráció, csak meghívóval működik, ha kérsz, kapsz valakitől.)

2015. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!