Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most mit lehet tenni?

Most mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Beállítottam facebokkon hogy küldjön értesítést hogy ha új böngészőből lépnek be és már küldött is vagy 3 olyankor mindig megváltoztatom a jelszót de mégis jön olyan üzenet most mi van? pedig online ketesést is szoktam futtatni van Anti malvare is a gépemen van állandó védelmem is és azok sose találnak semmit mégis kapom az üzeneteket azt hogy lehetne megoldani?

2015. nov. 12. 17:08
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és telómon nincs face szóval biztos hogy nem én voltam ráadásul az időpontokat is felírom és az értesítésnél sose egyezik
2015. nov. 12. 17:11
 2/6 anonim ***** válasza:
töltsd le ezt és futtad le. 30 napig ingyenes is. A piacon elérhető legjobb vírusírtó magyar nyelven is. Valószínűleg keylogger van a gépen ami kicselezi a malwarebytes -t. Ja és mielőtt telepítenéd a kaspersky -t nézd meg a rendszerkövetelményeket mert nem tudom milyen géped/laptopod van.
2015. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi de hogyha telepítem 30 nap után is a gépemen marad akkor már fizetni kell érte? Nincs valami olyan ami ugyanilyen jó de nem kell fizetni érte? Vagy ezt úgy gondoltad hogy telepítem eltávolítja a gépről a keyloggert majd 30 napon belül letörlöm aztán ha visszajön ez a key akkor megint telepítem és aztán 30 napon belül megint letörlöm?
2015. nov. 13. 09:20
 4/6 anonim ***** válasza:
hát igen ezt így kell havonta, vagy vegyél pc world újságot. kapsz hozzá egy csomó mindent, alkalmazásokat, vírusírtókat és fizetős alkalmazásokat (persze ezt ingyen, csak az újságot ell megvenned a digitalstand.hu -n)
2015. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 30 napnál tovább a gépeden lesz akkor nem kell fizetni érte, csak egyszerűen nem ér majd semmit mert letiltja a védelmet. és a pc world tartalmaza fél évre a kaspersky internet security multi device 2016 -os csomagt ami neked bőven elég
2015. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. nov. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!