Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook regisztrációs e-mail...

Facebook regisztrációs e-mail cím törlése hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Amikor regisztráltam facebook-ra az akkori e-mail címemmel tettem, azóta viszont nincs meg az a fiók, nem tudok belépni, lehet már törölték, de a facebook fiókomat azzal használom azóta is. Viszont ma átírtam a beállításokba a jelenlegi e-mail címemre és azt állítottam be elsődlegesnek, majd az eddigit töröltem. De még mindig be tudok vele lépni, a régivel is és a mostanival is. Meg lehet valahogy csinálni, hogy a régi e-mail-lel ne lehessen belépni csak a mostanival, ami elsődlegesben van beállítva? (másodlagos e-mail cím most nincs is beállítva)


Köszi előre is!



2015. nov. 30. 22:02
 1/3 Mr. V. ***** válasza:
53%
Felesleges ilyesmivel szórakoznod, mivel aki ismeri a felhasználónevedet, azzal is be tud lépni mailcím nélkül, de akár úgy is hogy felh.név@facebook.com. Tehát belépéshez annyi más mód is létezik, amit talán nem is ismertél. A mail csak arra kell, hogy értesítéseket küldjön rá, amúgy semmi jelentőssége. Már mindent mobilon akar intézni, azért is kéri egyből reg után, hogy add meg neki a telszámod... és telszám nélkül pl. egy saját csoport nevét sem tudod módosítani pl. fb/000151614984-ról a fb/csoportom címre.
2015. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. dec. 13. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Siker?
2023. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!