Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Menyire megbízathatóak ezek...

Menyire megbízathatóak ezek az oldalak?

Figyelt kérdés

Még a steam-nál is olcsóbb online számítógép játék kereskedelmi oldalak mégpedig a kinguin és a G2A .

Valaki vásárolt már valamelyikbe ?, tapasztalatok!



2015. dec. 5. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Utobbiban vasaroltam 1x, megkaptam gond nelkul. Talan a 3-4. legolcsobbat vettem, biztositas, minden nelkul.


Az meg fontos lehet, hogy igy nem kapsz steam rankot - tehat friss accal vasarlas utan sem tudsz baratokat felvenni.

2015. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkettőnél vásároltam

Nekem a G2A a kedvencem. Bár régen jobb volt, most már adózni is kell az állambácsi felé...


Kinguint azért nem szeretem, mert nekem lassú


G2A-n pár perc alatt jön a kód, pár szár forintért kérsz Guardot és akkor nem tudnak átverni... De mivel meglehet nézni az eladók ratingjét ezért erre is kevés az esély


De nem mindig éri meg ott venni, mindenképp érdemes várni a Steam akciókat, ha van rá lehetőséged


amit kerülni kell, az a 1 v 5 v 10 Steam Key gift 500-600 Forintért... de olvass utána

2015. dec. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!