Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem enged az FB-ba lépni be...

Nem enged az FB-ba lépni be akartam lépni és kiírta a szöveget rá kattintottam a folytatásra és mindent megcsináltam az utsó az volt h ismerjem fel képek szerint az ismerősöket de a nem enged a körbe belekattintani h kiválasszam azt a választ. Miért?

Figyelt kérdés

A fiókod ideiglenesen zárolva van.

Gyanús tevékenységed észleltünk Facebook-fiókodban, és biztonsági elővigyázatossági intézkedésként átmenetileg zároltuk.


Valószínűleg sérült a fiókod biztonsága miután egy, a Facebookhoz hasonló megjelenésűre kialakított webhelyen megadtad a jelszavadat. Az ilyen típusú támadást nevezik adathalászatnak. További tudnivalókat a Súgóközpontban találsz.


A következő néhány lépésben végigvezetünk egy biztonsági ellenőrzésen, amely megkönnyíti a fiókod biztonságossá tételét, és aztán hagyunk visszajelentkezni.



2015. dec. 22. 19:21
 1/3 logs ***** válasza:
nem lehet, hogy vírusos a géped (és az lopta el a facebook jelszavad)? esetleg próbálj meg egy barát gépén belépni, hogy ott megy-e?
2015. dec. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vírusos,tegnap voltam unokatesómnál,és ott sem működik😭
2015. dec. 23. 06:48
 3/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy feltörték a fiókodat? A facebookodhoz megadott e-mail címre nem kaptál értesítést?
2015. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!