Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtóval lehet a...

Milyen vírusirtóval lehet a felugró ablakokat automatikusan bezáratni?

Figyelt kérdés

Gyakran van olyan, hogy rákattintok valamire és plusszban kijön még egy oldal. Meg lehet ezeket előzni valahogyan?

Jelenleg NOD 32 fut a gépen, de csak a próba változat, de engem nem győzött meg ezidáig.



2015. dec. 26. 03:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem vírus kérdése. A böngésződben a beállításoknál le kell tiltani a felugró ablakokat, illetve hasznos lehet az adblock bővítmény is.
2015. dec. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Ez nem vírusirtó kérdése. (előbb elirtam)
2015. dec. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 belapus ***** válasza:

Az Outpost Security Suite 7-es verziójában találkoztam bekapcsolható reklámblokkoló funkcióval.

Talán még az ingyenes változata is tartalmazza, de ezt nem tudom.A legújabb Pro-ban van.

2015. dec. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felraktál valamilyen programot, ami ezt előidézi. Ha jobban megnézed a géped szerintem a kereső se az lesz amit te állítottál be.
2015. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
firefoxnál ezeket tedd fel a kiegészítőknél keresd ,böngésző védelem:AdblockPlus,NoSript,Ghostery
2015. dec. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A böngészőkben le lehet tiltani a felugró ablakokat (Beállítások!).

Telepíts MINDEN böngészőbe Adblock Plus-t.

Az ESET-NOD32 Antivírus9 próbaváltozat CSAK 30 napig ingyenes, meg kell venni a kódot vagy havonta keresel hozzá újságkódot, NEM ingyenes.

Amúgy INNEN töltötted le? Regisztráltál? Ha nem, akkor hamis van a gépeden. Annyit is ér. [link]

2015. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!