Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudok normális...

Miért nem tudok normális tűzfalat és vírusirtót telepíteni?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag mindegyik hibaüzenetet ír ki, az Avast nem tud létrehozni egy mappát az App data rejtett mappában, az Eset kiírja, hogy ellenőrizné, hogy van-e vírus a gépemen, mert nem tud települni, ellenőrzi is (nem, még nincs feltelepítve a program, és úgy ellenőrzi, nem tudom hogyan), de nem talál semmit, az AVG legújabb verzióját pedig a Windows 10 nem engedi felrakni, mert szerinte nem kompatibilis vele.

Mi az Isten lehet a probléma?



2015. dec. 29. 12:07
 1/6 A kérdező kommentje:
A Panda-ból fent van az ingyenes verzió, futtattam víruskeresést, de nem talált semmit. Az Eset online keresőjét is lefuttattam, az elvileg 9 vírust törölt le, de a problémák ugyanúgy fennállnak.
2015. dec. 29. 12:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik Windows ez? Torrentes? Szedj le olyat, amelyiket elfogad a Microsoft eredetinek és telepítsd újra. Ez valami bűnrossz torrentes akármi lehet.
2015. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lajos54 ***** válasza:
Azon kívül, amit előttem írtak, van mégegy dolog: mint írod, fent van a Panda. A legtöbb víruskezelő nem szereti, ha van mellette egy másik is. A NOD például addig fel sem települ.
2015. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem volt fent eddig a Panda basszus.
2015. dec. 29. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert lopott Windowst upgradeltél win10-re...
2015. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem upgradeltem, ez eredeti windows. Nem windows 7-ről volt frissítve, szűz partícióra raktam. Rosszindulatú vagy!
2015. dec. 31. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!