Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Munkahelyen/iskolában proxy-n...

Munkahelyen/iskolában proxy-n keresztül érem el a netet. Ha használom a TOR hálózatot, a munkahely/iskola proxija mit lát az én szörfözésemből?

Figyelt kérdés

üdv. Ha én munkahelyen/iskolában proxy szerveren keresztül érem csak el a webet és néhány oldal egy egyszerű URL filterrel le van tiltva, ez a TOR-ral kijátszható (pl. youtube le van tiltva normál esetben, TOR-ral viszont elérem).


Viszont az lenne a kérdésem, hogy ettől még a munkáltató/iskola látja-e, hogy milyen oldalakat töltöttem be, vagy hogy én voltam-e? Tehát attól, hogy a TOR-on keresztül netezek, a munkaadó/iskola proxija még látja a látogatott weboldalakat vagy címeket, vagy pedig rajta is csak titkosítva mennek át egészen az én gépemig, és tudja-e, hogy az én gépemre jön?



2016. jan. 18. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Beállítás függő, de ha nincs az SSL menet közben megszakítva, akkor semmit.
2016. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!