Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy x peria lt30p telom...

Van egy x peria lt30p telom amit nem tudok felkapcsolni mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Mielott bedobta a torolkoz sokat böngésztem a naten s párszor kaptam figyelmeztetést hogy az akumulator megfertozodott s egyszercsak kikapcsolt s azota nem tudom felkapcsolni s semmien életjelet nam ad akkor sem ha felrakom töltőre csak kissé belangyosodik a hátujja az akumulatornál. Ehhez lehet köze a vírusnak? S ha igen akkor mit tudnák vele csinálni h fel tudjam kapcsolni?

2016. febr. 5. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Vírusod csak akkor lehet, ha rákattintottál az ilyen szenny spamra amit említettél. Ha a gép sem érzékeli a telót, akkor valószínűleg teljesen lemerítetted az akkut, ilyenkor még lehet próbálkozni bikázással (lehetőleg szervizben), de nem garantált a siker.
2016. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az akkumulátor akkor lesz vírusos, ha betegen ráköhögsz.

Más esetben lehetetlen. Aki azt mondta, hogy az akksi vírusos, az finoman szólva viccelt veled.


(A készülékeket be és ki kapcsoljuk, nem fel és le. Az a vellany, meg a petrolámpa, amit feltekerünk.)


Hosszan töltőre rakod, több óra.... majd az oldalán lévő bekapcsológombot hosszasan nyomod. (2-3 másodperc)

Ha így sem megy, akkor szerviz.

2016. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
haha :D értem azért kössz:)
2016. febr. 11. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!