Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Honnan tudom, hogy nem kutatna...

Honnan tudom, hogy nem kutatnak a dolgaim között?

Figyelt kérdés

Párszor a hálózati helyekben kutakodtam, és látom azokat a gépeket, amik arra az (internet) hálózatra vannak csatlakozva, amire én.(Megosztott net,1 IP ,több száz gép)

Lényeg, hogy kivan írva a név, és a dokumentumok mappa :S

Ez eléggé zavar, belépni nem tudok senkiébe, se mivan ha a szolgáltató tud kutakodni imitt amott?


2010. márc. 29. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél fel tűzfalat.
2010. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az van
2010. márc. 29. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Kapcsold ki a fájl és nyomtatómegosztást.

Vagy csak azokat a mappákat oszd meg, amelyeknél nem zavar ha belelátnak. Esetleg úgy osztod ki a jogosultságokat, hogy csak az lásson bele akit szeretnél.

Tűzfalon a szolgáltató fele néző adapteren ne engedélyezd a megosztást.

2010. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a gép csatlakoztatva van az internethez akkor azt mások is látják és igen,sajnos, de tudnak is benne kutakodni. Ez van.
2010. márc. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: Ezt hogy érted? Semmi értelme annak, amit mondasz... Miért van a tűzfal meg a különböző jogosultsági szintek? Nekem kicsit úgy tűnik, hogy fogalmad sincs az IT-környezetről, de véleményed van. És ami még rosszabb: hangoztatod is azt.
2010. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: jogos
2010. ápr. 6. 09:23
 7/7 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. ápr. 6. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!