Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Winlogon. Exe ez mi akar lenni?

Winlogon. Exe ez mi akar lenni?

Figyelt kérdés
Feladat kezelőnél találtam azon belül folyamatok, ez keylogger? Vagy micsoda? Meg vannak még ott olyanok amik mellett nincs ott a felhasználó nevem.

2016. febr. 27. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vírus. A windows egyik fájla, azt hiszem az indítja a kezdőképernyőt de nem biztos
2016. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rendszerprogram. És azért nincs ott a felhasználóneved, mert nem te indítottad el, hanem a rendszer.
2016. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
használtam ezt a Spyhunter programot ami azt írta ki hogy keylogger van a gépemen..:/ ezért félek már bejelentkezni bárhova is..
2016. febr. 27. 14:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyire egyszerű Win 10-re frissíteni úgy hogy telepítse újra a gépem? Ezt olyan is megtudja csínálni aki nem ért hozzá?:)
2016. febr. 27. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha félsz, hogy kikerülnek bárhová az adataid, akkor kerüld a 10-et.
2016. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit is írt ki pontosan a Spyhunter?

Amúgy ebben a fórumban elég vegyesek a vélemények a programról: [link]

...és én is hajlamos vagyok az gondolni, hogy ez a program csak azért talált fenyegetéseket, hogy megvetesse veled a teljes verzióját.

#5-öt pedig megkérném, hogy ne terjessze a hülyeséget. Köszi! :)

G.

2016. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"5-öt pedig megkérném, hogy ne terjessze a hülyeséget."


Nem vennék rá mérget, hogy akkora hülyeség, de veszekedni nincs kedvem, úgyhogy mindenki gondol amit akar.

2016. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a win10 nem felhasználó neveket és jelszavakat gyűjt, meg nem is bank kártya adatokat, hanem felhasználási szokásokat
2016. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Spyhunter? Vírusos vacak.

Ezt futtasd le:

[link]

2016. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!