Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bármilyen honlapot hívok be...

Bármilyen honlapot hívok be Firefoxon, az ESET vírust jelez. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek! Nem értek ehhez!


Kis ideje a másik gépemen nem tudok (nyugodtan) netezni. Nyitva volt a freemail, és a facebook. De nem volt megnyitva semmilyen levél a freemailben, szóval nem töltöttem le onnan semmit... A facebookon is egy hivatal facebook oldala volt megnyitva. Ennyi.

Hogy jöhetett így vírus?


Illetve ami fontosabb, hogy most mit tehetnék?


Lelassult minden, majd az ESET próbaverziója riasztott. Bontottam a netet, az ESET végigellenrzött, talált 3 kártevőt elvileg egyet megtisztított, kettőt törölt...

Valami

"módosult win32/Bundled.Toolbar.Google.C veszélyes alkalmazás" volt, amit jelzett.


Később újra behoztam a netet, és bármilyen oldalt akarok azóta behozni, mindenre mond valami csúnyát az ESET, trójai, meg injector, meg ilyesmi.

MIndig szakítom a netet... de most már felrobbanok. Ez így nem mehet.


Olyan ,mintha magával a Firefox-al lenne baj. Persze nem tudom zöldfülű vagyok hozzá.


Kérlek segítsetek!

Mit csináljak????



2016. febr. 29. 15:29
 1/3 anonim válasza:

nincs probléma, pontosabban az ESET-nél volt probléma:

[link]


ha frissíted a vírusdefiníciós adatbázist, az segít?


"Az ESET azt nyilatkozta az Indexnek, hogy már folyamatban van a riasztási szintek helyreállítása, és órákon belül helyreáll a rend. Nagyon fontos: a hiba biztonsági kockázatot nem okoz.


"A 2016. február 29-én a délelőtti órákban megjelent 13102-es vírusdefiníciós adatbázisban található webhozzáférés modul túlzottan szigorú szűrési beállításai miatt bizonyos weboldalak esetén tévesen riasztást jelez."

2016. febr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 b4r4thg ***** válasza:
Így van, az Eset a ludas, de a következő update-je megoldja majd ezt a hibát.
2016. febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegnap délben teljes modulfrissitést küldött az ESET, de napi frissitést nem. Az csak sokkal később érkezett.

A "Bundled" pedig egy átkozott fertőzött Toolbar, jogosan tiltakozik ellene.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__5..

2016. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!